Słów kilka o warsztatach....

Od około 5 lat, 3 razy w roku, w porozumieniu z różnymi fundacjami prowadzę cyklicznie warsztaty z komunikacji, które cieszą się dużym zainteresowaniem. Wielkość grup nie przekracza w większości 8-9 osób, a więc pracujemy w bardzo kameralnym składzie. Tematy oraz dynamika jest tak ułożona, aby po skończonym cyklu zaobserwować w sobie już pewną zmianę nawyków. Uczymy się komunikować dla nas trudne uczucia, które ujawniają skrywane w nas potrzeby. Nie jest to terapia grupowa choć ma elementy procesu grupowego i ćwiczeń terapeutycznych. Za każdym razem widzę cudowne metamorfozy osób przejawiające się w tym jak w pewnym momencie grupa  zaczyna komunikować się na płaszczyźnie zrozumienia i wzajemnej empatii i ładować swoje wewnętrzne "akumulatory". Kiedy obserwuję jak ktoś w grupie zmienia stosunek do własnego dziecka z niechętnego do pełnego współczucia, lub kiedy widzę jak odbudowuje się nić porozumienia miedzy skłóconą córką i matką, to napawa mnie ogromną radością i szczęściem. Często samo wzajemne towarzyszenie sobie w odbywanych ćwiczeniach jest już wielką wartością. Jeśli chciałbyś spróbować podjąć ryzyko pracy nad sobą  i  pogłębiać relacje dla ciebie ważne zapraszam cię to pierwszego kroku.Odwagi!

CYKL TEMATÓW:

 1.Dawanie z serca-sedno współczującego porozumienia     

 2.Komunikaty, które blokują współczucie                             

 3.Świat uczuć                                                                      

 4.Gniew i wstyd -szansą rozwoju                                        

 5.Empatia wobec innych                                                    

 6.Empatia wobec siebie  

 7.Jak pokochać siebie - rozmowa z „wewnętrznym dzieckiem” 

 8.Wewnętrzny krytyk, doradca czy wróg  

 9.Konflikt miejscem destrukcji lub wzrostu   

10.Jak mówić konstruktywnie słow "nie" 

CEL I METODYKA SPOTKAŃ:

Warsztat oparty jest na metodzie komunikowania się nieprzemocowym i na zdobytym doświadczeniu. Spotkania oparte są na procesie grupowym, który jest istotnym narzędziem w zdobywaniu umiejętności interpersonalnych, społecznych. Warsztaty przygotowują do budowania kontaktu, zrozumienia, więzi z osobami dla nas ważnymi lub mającymi duży wpływ na nasze życie,   Grupy tworzone są od 5 do 10 osób.  (Przy sytuacji gdy grupa nie stworzy się na dany termin uzgadniany jest nowy termin rozpoczęcia cyklu z uczestnikami )  

 

KOSZTY:

Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie rezerwacji, wpłata zaliczki 250 zł na pierwszych warsztatach i zgoda na ogólny regulamin obowiązujący uczestników (treść poniżej-przeczytaj).  W przypadku wycofania się osoby lub wpłaty nie terminowej  nie ma możliwości zwrotu kosztów.  Jest  to 10 spotkań po 2,5 godz zegarowe, koszt całości-700 zł, płatności można dokonać w 2 lub 3 ratach-w zależności od ustalenia z prowadzącym. Zapisujemy się na całość warsztatów, nie ma możliwości uczestnictwa tylko w wybranych spotkaniach.  

 

PROPONOWANE TERMINY:

 -TERMINY GRUPA WSPÓLNIE USTALA NA PIERWSZYM SPOTKANIU. 

Pierwsze planowe spotkanie: 16 WRZESIEŃ 2020r-środa

Spotkania są cotygodniowe 

 

PROWADZĄCY:

 Anna Dębska  

 

KONTAKT:

zadzwoń:  500-193-909  

napisz:      warsztatydialogu.ad@gmail.com 

TRWAJĄ ZAPISY NA GRUPĘ WRZEŚNIOWĄ:

Jeśli chcesz zapisać się na warsztaty lub zasięgnąć

dokładniejszych informacji skontaktuj się:

500-193-909 lub 

warsztatydialogu.ad@gmail.com

25 godz pracy grupowej

                                              tytuł:

"DIALOG A NIE PRZEMOC"

jak to przejść?

WARSZTATY DIALOGU

W ŻYCIU WAŻNE SĄ 3 RZECZY:

WYBÓR, SZANSA I ZMIANA. MUSISZ DOKONAĆ WYBORU, SKORZYSTAĆ Z SZANSY, JEŚLI CHCESZ COŚ W ŻYCIU ZMIENIĆ.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now